דף הבית >> אודות
 

 

צילה – קסם בעוגות 

יש אנשים שאומרים עליהם שנולדו עם כפית של כסף ביד – עליי אפשר לומר שנולדתי עם מערוך ומטרפה ביד! אני יוצרת עוגות מעוצבות כבר שנים רבות, ומשתמשת בסוכר כמו שאומנים אחרים משתמשים בחומרי צבע או פיסול כדי לעצב וליצור עוגות מיוחדות לכל ארוע - ימי הולדת לילדים ומבוגרים, מסיבות בר ובת מצווה, חתונות וכל הזדמנות בה רוצים לחגוג ולשמוח.
אני קונדיטורית מדופלמת. בנוסף, למדתי עיצוב עוגות בקורסים מקצועיים בארץ עם האומניות החשובות ביותר. הרחקתי עד לאנגליה כדי ללמוד טכניקות מתקדמות עם אומנים ידועים בעולם.

הקו המנחה שלי הוא ליצור עוגות מעוצבות קסומות ובאותה מידה טעימות, על ידי שימוש בחומרים הטובים ביותר: עוגת השוקולד המנצחת מבוססת על שוקולד בלגי עשיר ואיכותי, בעוגת הוניל נכנסים גרגרי וניל אמיתיים, חמאה ושמנת עשירה. את טעמי העוגה אפשר לבחור בתיאום מראש, האפשרויות הן אינסופיות.
אפשר ליצור עוגה כמעט לכל תקציב, אך חשוב לזכור שעוגות מורכבות דורשות לעתים כ-25 שעות עבודה, ואפילו העוגה הפשוטה ביותר דורשת בין 5 ל-10 שעות עבודה. כמובן שחומרי הגלם האיכותיים הם בעלי משקל בתמחור העוגה.
העוגות המופיעות באתר הן רק דוגמא לאפשרויות היצירה. כל לקוח מקבל עוגה ייחודית שעוצבה לפי הרעיון והדרישה האישית שלו.

לבירורים והזמנות: 052-3387931

 
עוגות מעוצבות באר שבע
כל הזכויות באתר שמורות לצילה ברניס, אין להעתיק ו\או לעשות כל שימוש בתמונות, ו\או העתקתם \ שמירתם על המחשב או בכל מדיה אחרת אסורה בהחלט , התמונות מוגנות בזכויות יוצרים
אלמנט בניית אתרים